Anket Doldurarak Para Kazanmak En iyi Ücretli Çevrimiçi Anket Siteleri

anket
Makaleyi Paylaş

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket doldurarak para kazanmak en iyi ücretli çevrimiçi anket siteleri.Sizi çevrimiçi anket sitelerinin bir listesiyle bırakmak yerine, hepsinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak istiyoruz. 

Hepsine Kayıt Ol

Mümkün olduğunca çok sayıda panele katılarak, her ay bir ya da iki kişinin gelmesini beklemek yerine, cevaplayacak anketler olacak.

Birinin sağladığı hizmeti beğenmediyseniz, aboneliği iptal edebilirsiniz.

Bir Takma Ad E-Postası Ayarlayın

Bunu yapmak zorunda değilsiniz, ancak tüm anket site hesaplarınız için ayrı bir e-posta kurmanızı öneririz. Bu şekilde her gün giriş yapabilir ve sunulan anketleri kolayca görebilirsiniz. (kişisel gelen kutunuzu tıkamadan)

Ayrıca, bazı anketler yalnızca bir günlüğüne açık (bazen daha az) olduğundan e-postalarınızı düzenli olarak kontrol etmelisiniz.

Dürüst Ol

Bu çevrimiçi ödemeli anketleri doldururken dürüst olmaya çalışın, çünkü bazen kendinizle çelişen veya yetersiz yanıtlar verdiğiniz için cezalandırılabilirsiniz.

Ayrıca, daha fazla anket almak için zengin bir işadamı veya kadın olduğunuzu söyleyerek sistemi ikinci kez tahmin etmeye çalışmayın. İşe yaramaz!

Dolandırıcılık ve Sahte Sitelere Dikkat Et

Dikkat edilmesi gerekenler genellikle gerçek olamayacak kadar iyi ses çıkaranlardır! Kullanıcılar testlerde rastgele seçildikleri için ürün test sitelerinden ürün alma garantisinin bulunmadığını da unutmayın; her anket sitesinin 1000’lerin üzerinde kullanıcısı var, gerçekten insanların test etmesi için 1000’lerce ücretsiz PlayStation gönderebileceklerini düşünüyor musunuz?

En iyi Ücretli Çevrimiçi Anket Siteleri

Swagbucks

Ödül kazanmak için çok çeşitli yollar. Swagbucks en büyük ve en güvenilir anket sitesidir. Şimdiye kadar dünyadaki üyelere 600.000.000 $ ‘dan fazla ödül ödediler. Oyun oynamak, teklif almak, web’de arama yapmak, çevrimiçi alışveriş yapmak ve video izlemek için ödüller sunuyorlar!

Ödüller : Para, kuponlar ve ödül çekilişi.

Anket başına miktar: 30 – 150 SB puanı (100 SB = 1 $ veya 0,77 £).

Min. ödül eşiği: 1 SB.

Anketlerin tamamlanması yaklaşık 10 dakika sürmektedir, bu da saatte 5 £ kazanabileceğiniz anlamına gelir (6.50 $). Swagbucks ayrıca kullanıcılara birden fazla sağlayıcıdan anket alma ve ankete katılmaya hak kazanmadığınızda teselli puan verme olanağı da sunar. 

Swagbucks’a kaydolun »

Toluna

Günlük çevrimiçi anketler ile nakit veya kupon olarak ödenen en büyük panellerden biri. Önde gelen şirketler adına çalışan güvenilir bir fikir sitesi. Belirli ürünler, hizmetler ve konular hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterler. Karşılığında, ödüllendiriliyorsun!

Ödüller : PayPal ödemeleri, Amazon ve yüksek cadde kuponları.

Anket başına miktar : 2.000 – 50.000 puan (80.000 puan size 15 sterlinlik bir kupon verir).

Min. ödül eşiği : kuponlar için 30.000 (veya ödül çekilişlerine katılmak istiyorsanız sadece 500).

Her gün sitede veya uygulama aracılığıyla birden fazla anket yapmak çok kolaydır. Her anketin tamamlanması yaklaşık 15 dakika sürer, bu nedenle 15 sterlinlik bir kupon ( saatte 3,75 £) kazanmak için toplamda 4 saat sürer.Toluna ayrıca oynayabileceğiniz ve kazanabileceğiniz bir oyun bölümü başlattı!

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Eski Android Cihazlar İçin 12 Harika Fikir

Toluna’ya kaydolun »

OnePoll

Her konuyla ilgili kısa, hızlı anketler için en iyi bilinen. OnePoll, basına ve büyük markalara anketler sunmaktadır.

Ödüller : Nakit veya PayPal ödemeleri.

Anket başına miktar : 10p – £ 1

Min. ödül eşiği : £ 40.

OnePoll, etrafındaki ilk anket sitelerinden biriydi ve yanıtlamak için her zaman hızlı ve eğlenceli anketler yaptılar. Ünlülerle ilgili anketlere bakın.

Anketler yaklaşık 3 dakika sürmektedir, bu nedenle 20p’de bir anket (ortalama) 40 £ kazanmak için yaklaşık 10 saat sürecektir. Hesabınızı günlük olarak anketler için kontrol etmeniz gerekir ve bazı kullanıcılar 40 sterlinin altında kaldığınızı bildirir. Bu durumda 4 £ ‘a bir arkadaşınıza başvurabilir ve sonra kazancınızı çekebilirsiniz. 

OnePoll’a kaydolun »

i-Say (IPSOS)

Ayda 10 £ + kazanın.Dünya çapındaki güvenilir markalarla ve araştırma şirketleriyle çalışan, en büyük (ve en iyi ödeme yapan) anket tabanlı pazar araştırması şirketlerinden biri.

Ödüller : Yüksek cadde ve Amazon kuponları, ayrıca tüm üyelere ödül çekilişi.

Anket başına miktar : ~ 1 £.

Min. ödül eşiği : £ 10.

Güvenilir bir panel. Size her hafta e-postayla yanıtlamanız için anketler gönderiyorlar. Ödül eşiği göreceli olarak düşüktür ve çoğu insan 10 anketin altında nakit ödeme yapabilecek.

İ-Say’a kaydolun »

LifePoints

Saatte 3-5 £ yapın.Çok popüler iki anket sitesi, MySurvey ve GlobalTestMarket, LifePoints oluşturmak için birleşti.

Ödüller : PayPal ödemeleri, Amazon ve yüksek cadde kuponları.

Anket başına miktar: ~ 1 £.

Min. ödül eşiği: 550 puan (5 £).

Kayıt  yaptırmaya değer başka biri. Bu adamlardan çok sayıda anket gönderdik ve bunlar sizin profilinizle ve tüketici olarak ilgi alanlarınızla eşleşme eğiliminde. Ortalama bir anketin tamamlanması yaklaşık 15 dakika sürer ve size 100 puan verir. Böylece yaklaşık £ 3 – £ 5 / saat kazanabilirsiniz.

Aşağıdan kaydolun ve size bazı anketler göndermelerini bekleyin!

LifePoints’e kaydolun »

Panel Opinion

Düşük ödeme eşiği.Panel Opinion en popüler anket sitelerinden biridir.

Ödüller : Para.

Anket başına miktar: 50p – £ 4.

Min. ödül eşiği: £ 10.

Anketlerin tamamlanması genellikle yaklaşık 10-15 dakika sürer ve bazen tek bir anket için £ 4’e kadar kazanabilirsiniz. Nakit olarak öderler ve yalnızca £ 10 gibi düşük bir ödeme eşiğine sahiptirler.

Panel Görüşüne Kaydolun »

InboxPounds

Oyun oynamak ve internette arama yapmak için para kazanın! Ücretsiz kayıt bonusu. ABD’de InboxDollars olarak da bilinen bu kurulu topluluk, ücretli anketlerin ötesindeki etkinlikler için sizi ödüllendirir.

Ödüller : Para ve kuponlar.

Anket başına miktar : 20p – £ 1.

Min. ödül eşiği : £ 20.

Küçük bir değişiklik arıyorsanız, InboxPounds çevrimiçi para kazanmayı biraz daha ilginç hale getirir. Ankete katılmayı, nakit para kazanmayı, oyun oynamayı, e-postaları okumayı ya da para karşılığında web’de arama yapmayı seçebilirsiniz. Şu anda sadece kayıt olduğunuz için bir bonus kazanabilirsiniz, bu yüzden kaybedecek fazla bir şey yoktur. Minimum ödemeye ulaşmanın birkaç hafta alabileceğini unutmayın.

InboxPounds’a kaydolun »

Opinionoutpost

En düşük ödeme eşiğinden biri. OpinionOutpost hızlı ödemeler ve eğlenceli anketler nedeniyle popülaritesini artırdı.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Düşünmemizi Sağlayan Yaratıcı Reklamlar

Ödüller : Para ve Amazon Kuponları.

Anket başına miktar: 50p

Min. ödül eşiği: £ 2.50

Bir ödeme nedeniyle sadece 5 anket yapmanız yeterli ve her biri yaklaşık 10-15 dakika sürüyor.

Görüş Outpost’a kaydolun »

Pinecone

Anket başına £ 3, yalnızca davet edin. Pinecone, şu anda yalnızca davet edilen özel bir anket ve ürün test şirketidir.

Ödüller : Tamamlanan anket başına £ 3, test edilecek ve saklanacak ücretsiz ürünler.

Anket başına miktar : £ 3.

Min. ödül eşiği : £ 3.

Pinecone, anket alanlarının Kutsal Kasesidir ve davetler nadirdir, bu nedenle teklif edilmek üzere bazı davetiyeler varken kaydolmaya değer. Ödeme çok büyük ve anketlerin tamamlanması çok uzun sürmüyor. Bazen test etmek ve saklamak için ürünler gönderilir!

Not: Herhangi bir zamanda yeni kayıtlara açık olmaları garanti edilemez, ancak her ay okuyucularımız için sınırlı sayıda ayarlamaya çalışıyoruz. Aşağıdaki bağlantıyı kontrol edin. 

Pinecone’ye kaydolun »

YouGov

Anket başına 50 p kazanın.Bu diğerlerinden biraz farklı, sosyal konulara ve genel ilgi konularına odaklanıyor. YouGov anketleri politika, halkla ilişkiler ve ticari ürünler gibi konuları içermektedir. Büyük fikirleriniz varsa harika!

Ödüller : Para ve ödül çekilişi.

Anket başına miktar: 50p – £ 3.

Min. ödül eşiği: £ 50

YouGov, yürüttükleri anket türleri nedeniyle kaydolmak için en ilginç sitelerden biri. Çoğu, haberlerde yer alan güncel konular üzerinedir ve görüşlerinizi ifade etmenizi teşvik eder.

Anketler 30 dakika kadar sürebilir, ancak her zaman bu kadar sık ​​olmaz. İki haftada bir veya iki tane aldık, bu nedenle eşiğe çarpması birkaç ay sürebilir. Ancak, sadece katılmak için £ 1 kazanırsınız ve arkadaşlarınızın da kaydolmasını sağlarsanız hızlıca daha fazla puan ve nakit kazanabilirsiniz!

YouGov’a kaydolun »

PanelBase

Sadece kayıt olduğunuz için £ 3 kazanın!PanelBase, ortalama anket siteniz değil. Sizi anketlerle aldatmasınlar, ancak gönderdiklerine çok iyi para veriyorlar ve seninle alakalılar!

Ödüller : Para, kuponlar ve ödül çekilişi.

Anket başına miktar:  50p – 10 £ (ortalama ~ 1.50 £).

Min. ödül eşiği: £ 10.

£ 3 sadece bir siteye kaydolmak için hiç bitmemiş bir şey … Anketler, sektör ortalamasının üzerinde bir para ödüyor, bu da size iyi bir hamur kazanma fırsatı sunuyor!

Ancak anket katılımcılarını çok dikkatli seçiyorlar, bu nedenle diğer sitelerden biraz daha az fırsat gönderilebiliyor. Kendine en iyi şansı vermek için profilini tamamen tamamladığına emin ol.

PanelBase’e kaydolun »

Hiving

İyi yönlendirme şeması. Lider markalar adına anket yapıyorlar.

Ödüller : Para.

Anket başına miktar:  ~ 50p

Min. ödül eşiği: £ 4

Anketi tamamladığınızda sizi dakikada 50 puan ödüllendirin ve 4000 puana ulaştığınız anda çekebilirsiniz (4 £).

Ayrıca, kullanıcıları arkadaşlarına tavsiye ettikleri için ödüllendiriyorlar ve bir ankete katılmamış olsanız bile size puan veriyorlar.

Hiving’e kaydolun »

Prolific Academic

Kaliteli cevaplar verirseniz iyi paraBirçok üst düzey üniversitede ve şirkette akademisyenler ve araştırmacılar için veri sağlarlar.

Ödüller : Para.

Anket başına miktar: £ 1- £ 10.

Min. ödül eşiği:  £ 20 ücretsiz.

Prolific Academic, yüksek puanları almak için gerçekten iyi cevaplar vermeye odaklanmanız gerektiği anlamına gelen yüksek kaliteli bir anket sitesidir. Belirli bir seviyenin altına düşerseniz, çok sayıda anketten silinirsiniz.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Akupunktur ile Zayıflama Akupunktur Gerçekleri

Ancak, büyük çaba ile büyük ödüller gelir. Anketler yaklaşık 45 dakika sürmektedir ve 10 sterline kadar ödeme yapabilir. Bu anket sitesiyle tatlı noktaya varabilirseniz, iyi para kazanabilirsiniz.

Saat başına ödeme açısından potansiyel olarak en yüksek olanlardan biri, bu yüzden kesinlikle gitmenizi tavsiye ederiz.

Prolific Academic’e kaydolun »

SurveyBods

Kayıt ve profil tamamlandıktan sonra £ 3SurveyBods, fikrinizi almak isteyen üst düzey şirketlerle çalışır.

Ödüller : Para, Amazon kuponları ve ödül çekilişi.

Anket başına miktar: 50p – £ 3

Min. ödül eşiği: £ 15

Anketler genellikle yaklaşık 10 dakika sürmektedir ve tamamlanması oldukça kolaydır. Bir “grev sistemi” ne kadar dürüst olmalısınız. 3 kötü anket ve siz yoksunuz (bunu bir meydan okuma olarak görmekten hoşlanıyoruz).

En iyi markalarla çalışan ve kaydolurken 3 £ ‘luk bonus için bağlantımıza katılmaya değer, güvenilir bir site. Profilinizi de tamamladığınızdan emin olun. Ayrıca onların sitesi diğerlerinin çoğundan daha şık …

Survey Bods’a kaydolun »

OpinionPanel

Üyeler sadece kayıt olmak için £ 10 kazanırlar.Onlar 13-30 yaşları arasındakiler için İngiltere’nin en büyük araştırma paneli. Araştırmaları genellikle medya spotuna ulaştığında, ilginç araştırmalar ve büyük markalar ve üniversiteler için çevrimiçi odak grupları sunarlar!

Ödüller : Amazon ve yüksek cadde kuponları.

Anket başına miktar : anket başına 50p – £ 4, çevrimiçi odak grupları için 30 – 50 £.

Min. ödül eşiği : £ 25

OpinionPanel Topluluğu güvenilir bir sitedir ve anketlerinin tamamlanması yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Anketlerin çoğu 1-2 sterlin civarında ödeme eğilimindedir. Mobil uyumluluk da vardır, böylece hareket halindeyken ankete katılabilirsiniz.

OpinionPanel’e kaydolun »

Valuedopinions

Saat başına £ 10 kupon. Değerli Görüşler daha büyük bir pazar araştırma grubunun bir parçasıdır. Profilleri geniş demografik özelliklere ve gereksinimlere uyan üyelere çevrimiçi anketler gönderiyorlar.

Ödüller : Kuponlar (Amazon, M&S, Sainsbury’s, John Lewis dahil).

Anket başına miktar: 1 – 5 TL.

Min. ödül eşiği: £ 10.

Profilinizi yalnızca gireceğiniz anketleri göndermek için kullanırlar. Anketler genellikle oldukça ilginçtir ve her biri 10-30 dakika arasında bir süre alabilir, bu nedenle yalnızca bir saat içinde 10 £ değerinde bir kupon alabilirsiniz.

Valuedopinions kaydolun »

MindMover

Tüketici ürünleri ile ilgili ilginç araştırmalar. MindMover, yiyeceklerden toplu taşımaya kadar her şey hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmanıza izin verir.

Ödüller : Para.

Anket başına miktar:  50p – £ 1.50.

Min. ödül eşiği: £ 20.

MindMover iyi bir seçenektir, ancak anketlerin bazen çok az olduğu için puanların biriktirilmesi biraz zaman alabilir. Her ankete katılmak yaklaşık 15 dakika sürer.

MindMover’a kaydolun »

iPoll

Mobil uyumluluk ve çoklu ödeme fırsatları. iPoll, Anket Başkanları olarak anılır ve ABD merkezli bir şirkettir.

Ödüller : Para, kupon ve dergi abonelikleri.

Anket başına miktar:  40p – £ 1.70

Min. ödül eşiği: £ 20

Ankete katılmanız yaklaşık 15 dakikanızı alacaktır ancak ödül çeşitliliği uygundur. Tek dezavantajı, anket miktarının oldukça düşük olma eğiliminde olmasıdır.

İPoll’a kaydolun »

PopulusLive

Her 5 dakika için £ 1 kazanın.Onlar basın ve güncel olaylar programlarına istatistikler sağlayan büyük bir İngiltere anket sitesi.

Ödüller : Para.

Anket başına miktar: ~ 2 TL.

Min. ödül eşiği:  50 puan (50 £).

PopulusLive iyi bir ödeme sunuyor, ancak eşiğe ulaşması biraz zaman alabilir ve anketler yeterli yanıtlayana ulaştığında hızla tükenir.

Maksimum anket sayısını almak için profilinizi eksiksiz doldurmanız önemlidir. Ayrıca hile yapmadığınız veya acele etmediğinizden emin olmak için kalite kontrolleri yapıldığı için cevaplarınıza çok dikkat etmeniz gerekir.

PopulusLive’e kaydolun »

Makaleyi faydalı bulduysanız paylaşarak bize destek olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*