En İyi 15 WordPress Temaları

grenada
Makaleyi Paylaş

Bu makalede en iyi 15 WordPress temalarını (wordpress themes) inceliyoruz. Bir web sitesi oluşturmak için daha hızlı bir yol mu arıyorsunuz? Öyleyse, atmanız gereken ilk adım, daha önce yapmadıysanız, WordPress’e bakmaktır. WordPress bugün piyasadaki en popüler CMS’dir. WordPress ile kullanılabilecek çok sayıda tema ve eklenti vardır.

En iyi WordPress temaları ile her türlü web sitesini oluşturabilirsiniz. Birçoğu, çeşitli güçlü tasarım ve web sitesi oluşturma seçenekleri sunar. Bütün bunlar elinizin altındayken, artık bir WordPress sitesinin nasıl başarıyla başlatılacağını biliyorsunuz.

Karşılaştığınız sorun, yüzlerce WordPress temaları arasından seçim yapmak zorunda kalmasıdır. Bazılarının diğerlerinden daha sunacağı çok şey var. En iyi 15 WordPress temaları arasından seçim yaparak bu aramayı sizin için kolaylaştırdık. Yeni Yılı en iyi şekilde başlamanıza yardımcı olacaklar.

En iyi WordPress Temaları:BeTheme

En iyi wordpress temaları:BeTheme

Be Theme bir nedenden dolayı listenin başındadır. Oluşturulacak herhangi bir türden bir web sitesi veya belirli bir iş alanı için kullanılacak bir web sitesi varsa, bu çok amaçlı WordPress teması bunu yapabilir.

Sebep? Araçlardan şablonlara ve özel efektlerden yanıt verebilirlik, SEO dostu olma ve elbette performans gibi web sitesi temellerine kadar değişen 40 güçlü temel özellik.

Bu özelliklerin en güçlüsü, Be’nin 400’den fazla hazır web sitesinden oluşan kütüphanesidir. Bu önceden oluşturulmuş web siteleri yalnızca düzenler değildir. Her biri profesyonelce tasarlanmış ve üretilmiştir ve her biri, belirli bir web sitesi türü veya işletme sektörü için en yeni tasarım trendlerini ve standartlarını karşılar.

Bu önceden oluşturulmuş web siteleri kendilerine gömülü uygun işlevlere sahiptir ve her biri tek bir tıklatmayla yüklenebilir ve kullanıma hazır hale getirilebilir. Güçlü sayfa oluşturucu, mizanpaj oluşturucu, yönetici paneli, kısa kod oluşturucu ve kısa kod kitaplığı ve bir dizi ızgara ve tasarım seçeneği ve ayrıca yeni başlık oluşturucu ekleyin ve elinizde güçlü bir web tasarım araç kutunuz var.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  En İyi WordPress Proje Yönetim Eklentileri

En iyi WordPress Temaları:Bridge

En iyi WordPress Temaları::bride

Bu en çok satan yaratıcı WordPress teması, web oluşturma ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözüm sunar. Web sitesi oluşturma seçenekleri ve açık uçlu özelleştirilebilirliği sayesinde Bridge, bugün 100.000’den fazla mutlu müşterisi ve 5 yıldızlı puan desteği ile piyasadaki en popüler yaratıcı WordPress teması olma onuruna sahiptir.

Listeler, dükkanlar, dergiler, bloglar ve neredeyse her şeyi listelemeyi kolaylaştıran, önceden hazırlanmış web sitelerini ve modülleri sayan bir kütüphane, Bridge’in popülerliğini hesaba katar ve herhangi bir gereksinim duymadan hepsini veya tümünü yaparsınız.

Görsel Besteci, Zaman Çizelgesi Duyarlı Planlama, Katman Sürgüsü ve Devrim Sürgüsü de paketi hazırlamaya yardımcı olur; Tamamen iyi ve yakından bakmayı hak eden bir web sitesi oluşturma paketi.

Henüz ikna olmadıysanız, Bridge’in hazır web kitaplığına göz atmak için birkaç dakika ayırın. Bu bir oyun değiştirici.

En iyi WordPress Temaları:Brook

En iyi WordPress Temaları:brook

Brook, web sitenizin hangi konuyu ele aldığına bakılmaksızın size iyi hizmet edecek başka bir çok amaçlı yaratıcı WordPress teması. Açıkçası, performans, özellikleri ve yeteneklerine ek olarak, Brook’ın ThemeForest en çok satanı olmakla çok ilgisi var.

Yazarlar, kodlarının gıcırtılı olduğundan emin olmak için iki kat dikkatli davrandılar; bu da, temanın mümkün olduğunca sorunsuz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirileceğini garanti ediyor.

Kapsamlı bir popüler ve güçlü site oluşturma araçları setinin yanı sıra ana sayfalar, portföyler, bloglar için sık sık güncellenen hazır mizanpaj koleksiyonuyla Brook, ThemeForest’teki en iyi satıcılardan biri olarak konumunu tamamen koruyabilir.

Ayrıca WPBakery Sayfa Oluşturucu, Slider Revolution adlı premium eklentiler ve site oluşturma önerileri listesinde yer alan güçlü bir WooCommerce çevrimiçi mağazası da kullanıcı deneyimini ve memnuniyetini artırmada rol oynamaktadır.

En iyi WordPress Temaları: The Gem

En iyi WordPress Temaları:: gem

Gem’in ThemeForest kullanıcıları bu çok amaçlı WordPress araç kutusunu piyasadaki en güzel tema olarak tanımladılar. Gem’in esnekliği ve tasarımlarının çeşitliliği oldukça baskın.

En iyi web tasarımcılarının Behance ağı, yeni başlayanların yanı sıra profesyonel tasarımcıların çok çeşitli iş alanları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, bloglar, çevrimiçi mağazalar ve çeşitli mağazalar için kullanabilecekleri modern, duyarlı ve yüksek performanslı bir tema oluşturma hedeflerini açıkça belirtti.

En iyi WordPress Temaları: Uncode 

En iyi WordPress Temaları: uncode

Uncode ile en iyi çabalarınızı sergilemek için akıllara durgunluk veren bir portföy oluşturmak birkaç dakika sürüyor. Bu sadece bir şablon seçmek ve onunla çalışmak meselesi. Uncode son derece kullanıcı dostudur ve ihtiyacınız olan tüm işlevselliğe sahiptir.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Sanatla Yaşamın Yoğunluğunu Yakalamak için Kömür Çiziminin Temellerini Öğrenin

Uncode’ın web tasarımcısının vitrini bir ilham kaynağı olarak göreceksiniz ve özellikle “yaratıcının bloğu” ile karşılaştığınızda yardımcı olacaksınız. Uncode, WooCommerce ile tamamen entegredir ve temaların yeni düzen yönetimi seçeneklerini seveceksiniz.

En iyi WordPress Temaları: Kalium

En iyi WordPress Temaları: kalium

Kalium’un etkileyici düzen tasarımları, tema seçenekleri ve sürükle ve bırak içerik öğeleri seçimi, bu popüler ve benzersiz şekilde iyi düzenlenmiş WordPress temasını ilk kez kullandığınızda bile, çalışmanızı her zaman istediğiniz gibi sergilemenizi sağlar.

Tam içerik tasarım demoları, premium paket eklentileri ve premium yazı tipleri pakete dahil edilmiştir. Periyodik güncellemeler, Kalium’un WordPress ve en son web sitesi tasarım trendleri ve standartlarıyla her zaman senkronize olduğunu garanti eder.

En iyi WordPress Temaları: Houzez 

En iyi WordPress Temaları: houzez

Emlakçılar ve ajanslar, en iyi çok amaçlı temaların bile geniş kapsamlı kodlama olmadan sağlayamadığı web sitesi işlevselliğini gerektirir. Bu nedenle, gelişmiş mülk arama ve listeleme işlevselliği, benzersiz bir mülk yönetim sistemi ve zengin özellikli bir yönetici paneli ile Houzez gibi özel bir temaya olan ihtiyaç.

Houzez bir çerez kesici yaklaşımı da kullanmaz. Bir emlak ajansının iş modeline tam olarak uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir.

En iyi WordPress Temaları: Avada

En iyi WordPress Temaları: avada

Avada, kullanıcılarına, hayal edebilecekleri herhangi bir tasarım stilini oluşturma yeteneği verir. Profesyonelce tasarlanmış demoları, güçlü web sitesi oluşturma araçları, duyarlı bir çerçeve ve çok sayıda tasarım seçeneği ile Avada, 5 yıldır çalışan en iyi 1. satıcı oldu ve kendisini en güvenilir ve eksiksiz WordPress teması olarak konumlandırdı.

En iyi WordPress Temaları: Real Homes

En iyi WordPress Temaları: real homes

Real Homes, 17.500’den fazla alıcı tarafından kullanılmaya başlandı. Gayrimenkul sektörü için bu özel WordPress temasına, bu alıcıların önemli bir kısmı tarafından yapılan incelemelere göre 4.66 / 5 yıldız derecelendirmesi verilmiştir.

Bu yüksek puanlamanın nedeni, kısmen özelleştirilebilir özellik gelişmiş arama ve esnek özellik listeleme özelliklerine atfedilmiştir. Real Homes ayrıca, emlak satışları ve büyük ödeme ağ geçidi seçenekleri sunar.

En iyi WordPress Temaları: Grenada 

En iyi WordPress Temaları: grenada

Grenada, zarif ve yenilikçi bir temadır, amacınız inşa etmek ve şık ve yenilikçi bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, istediğiniz şey budur. Özellikleri arasında yaratıcı portföy sürgüleri, süper hızlı Ajax sayfa yükleme, video arka plan desteği ve menü seçenekleri bulunur.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Google Anahtar Kelime Planlayıcı Nedir? Anahtar Kelimeler Nasıl Üretilir?

Grenada duyarlı ve yeni WordPress 5.0 özelliği olan Gutenberg editörü ile tam uyumlu. Sadece favori düzeninizi seçin ve başarıya giden yolu sürükleyip bırakın.

En iyi WordPress Temaları: Pofo 

En iyi WordPress Temaları: pofo

Pofo üç temel alana odaklanır; portföy tasarımı, blog tasarımı ve e-Ticaret tasarımı ve işlevselliği. Bu, bu yaratıcı ve modern tasarım temasını yaratıcı ekipler, ajanslar ve sanatçılar, işletmeler ve blogcular için ideal kılar.

Çalışmak için önceden oluşturulmuş 150’den fazla tasarım öğesi ve bir çok giriş sayfası ve tek tıklamayla içe aktarma demo sayfası bulunmaktadır.

En iyi WordPress Temaları: ForumPress

En iyi WordPress Temaları: forum press

ForumPress, WordPress ile başarılı bir forum kurma, başka birçoğu WordPress temalarında eksik olan veya yetersiz bir şekilde ele alınabilen bir yetenek oluşturma fırsatı sunar. BbPress tarafından desteklenen ForumPress, web sitenizin topluluğunun ilgisini ve ortak çalışma arzusunu teşvik etmek için gerekli olan forum işlevselliği ve tasarımına odaklanır.

Bir forum oluşturmak birkaç saniye sürer ancak bundan sonra herhangi bir forum topluluğunun ihtiyaçlarına ve isteklerine uyacak şekilde ince ayar yapabilirsiniz.

En iyi WordPress Temaları: KnowAll

En iyi WordPress Temaları: knowall

Bu tam özellikli bilgi tabanı WordPress teması sınıfında 1 numara. KnowAll ile, işten uzak olduğunuzda veya bir müşterinin ortak veya tekrarlayan bir soruya hızlı bir şekilde yanıt vermesi gerektiğinde, müşteri desteği 7/24 sağlayabilirsiniz.

KnowAll, müşterilerinize ne isteyecekleri konusunda yardıma ihtiyaç duyduklarından emin olmadıkları durumlarda bile önerilerde bulunur. KnowAll ayrıca sorunlu bilet yönetimi gereksinimlerini de azaltır.

En iyi WordPress Temaları: Movedo

En iyi WordPress Temaları: movedo

MOVEDO, en üst düzey tasarımları, benzersiz animasyonları ve akıllara durgunluk veren ultra dinamik paralaks efektleri nedeniyle bu şekilde başa çıkan en üst düzey, en çok satan WordPress temasıdır.

MOVEDO’nun en üst düzeydeki ThemeForest yazar ekibi, gerçek ya da yanılsama olsun, hareketin web sitesi ziyaretçilerini çekmek ve ilgisini çekmek konusunda sahip olduğu etkiden tam anlamıyla yararlandı. Bu, web sitesi oluşturma çabalarınızda yeni bir şeyler denemek için iyi bir zaman olabilir.

En iyi WordPress Temaları: Schema

En iyi WordPress Temaları: schema

Schema’nın başardığı şey, çoğu web tasarımcısının uğraştığı ve arama motorlarının aradıkları önemli özellikleri bulmalarına yardımcı olmak. Şema, arama motorlarına web sitenizde her seferinde bir içerik öğesi yönlendirir.

Şema ayrıca kod kalitesini, sayfa yükleme sürelerini, Google algoritma kolaylığını ve daha yüksek arama ve reklam derecelendirmelerine ve UX iyileştirmelerine yol açan diğer özellikleri dikkate alır. Sahip olmak için değerli bir araç.

Sonuç

Premium bir WordPress teması seçmek hiçbir zaman sorun olmamalı. En iyi 15 WordPress temasından 15’indeki seçimimiz, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tanesini bulmayı kolaylaştırmalıdır. Kuşkusuz, mükemmel bir uyum bulmak için biraz zaman alabilir. Özellikle, her biri her açıdan birinci sınıf bir ürün olduğunda. En azından kötü bir seçim yapamayacağınızı bilmek rahatlatıcı olmalı.

Makaleyi faydalı bulduysanız paylaşarak bize destek olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*