En iyi WordPress eklentileri nelerdir? Bu WordPress eklentilerini biliyor musunuz?

En iyi WordPress eklentileri
Makaleyi Paylaş

En iyi WordPress eklentileri (wordpress plugins), işlevselliği WordPress’e eklemek ve genişletmek için harika yollar sunar. WordPress dizininde binlerce wordPress galeri eklentileri var. Bazılarını oldukça yararlı bulabilirsiniz.

Seçtiğiniz doğal olarak web sitenizin amacına ve türüne bağlı olacaktır. Doğru olanları bulmak, bazı araştırmaları içerecektir. En iyisini bulmak muhtemelen sizin açınızdan daha fazla çaba gerektirir.

2019’da piyasadaki en iyi WordPress eklentileri olduğuna inandığımız şeye bir göz attık. Bunların 10’una birden gereksiniminiz olmayabilir, ancak bir ya da iki tanesi gerçekten işinize çok yarayabilir. Bunu akılda tutarak, bir göz atmanı öneriyoruz.

WordPress eklentileri: Amelia

En iyi WordPress eklentileri: amelia

Randevu almak küçük bir görev gibi görünebilir, ancak gerçek şu ki, olması gerekenden daha fazla zaman alabilir ve birden fazla rezervasyon ve randevuyu yönetmek daha da fazla zaman alır. Randevuları manuel olarak almak genellikle mesai saatleri ile sınırlıdır ve birisi telefondan uzaktaysa, potansiyel bir müşteride sabırsızlık büyüyebilir ve başka bir yere bakabilir.

Amelia, bu gibi sorunları önleyen herhangi bir WordPress web sitesi için bir yazılım rezervasyon çözümüdür. Bir kerelik ücret karşılığında, hayal edebileceğiniz en profesyonel rezervasyon hizmeti veriyor, 7 gün 24 saat çalışıyor ve hata yapmıyor.

Amelia’nin arayüzü çalışmak için çok zevklidir. Müşteriler birkaç saniye içinde randevu alabilirler; Amelia ise onları mevcut çalışanlarla veya kendi seçtikleri çalışanlarla eşleştirir, bu randevuları yönetir ve çevrimiçi ödemeleri işler. Bu WordPress yazılım çözümünü 1000’den fazla kullanıcı ilk 6 ayında seçti ve ortalama 4.8 puan verdi.

En iyi WordPress eklentileri: wpDataTables

En iyi WordPress eklentileri: wpDataTables

Basit tablolar veya grafikler oluşturmak için gereken her şeyi sağlayan çok sayıda tablo ve grafik oluşturma aracı vardır ve bu basit tabloları ve çizelgeleri bu WordPress eklentisi ile de oluşturabilirsiniz, ancak wpDataTables gerçekte aşağıdakileri yapar:

  • Çok büyük miktarda veriyle uğraşıyorsunuz (örneğin, yüz binlerce satır)
  • Verileriniz çeşitli formatlarda gelebilir
  • Duyarlı, etkileşimli, ön uç düzenlenebilir ve güncellenmesi kolay bir tabloya ihtiyacınız var
  • Masanızın / grafiğinizin çekici olmasını (dolayısıyla özelleştirilebilir) ve temel veri öğelerini (örneğin, koşullu biçimlendirme) vurgulayabilirsiniz.
  • Hızlı, güvenilir ve çalışması kolay bir araca ihtiyacınız var.
Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Yükselmek için En iyi WordPress SEO Eklentileri

Çok az sayıda eklenti, bu gereksinimlerin bir kısmından daha fazlasını, hepsinden daha azını başarabilir.

Piyasadaki en güçlü masa / harita oluşturma eklentisi. 20.000’den fazla işletme ve kişi size bunu söyleyecek.

En iyi WordPress eklentileri: NextGEN Galerisi ve NextGEN Pro

En iyi WordPress eklentileri: Gelecek nesil

NextGEN, ücretsiz (NextGEN Gallery) ve premium (NextGEN Pro) sürümlerinde gelen bir WordPress galeri eklentisidir. NextGEN Gallery, yıllardır endüstrinin standart galeri eklentisi olmuştur. Basit galeriler oluşturmak için kullanımı oldukça kolaydır, ancak en zorlu görüntüleme profesyonellerini, yaratıcı sanatçıları ve fotoğrafçıları tatmin edecek kadar güçlüdür.

NextGEN Gallery ile binlerce albümü çeşitli albüm ve galeri görüntüleme türlerinde kolayca yönetebilir ve görüntüleyebilir, baskı ve dijital indirmeler satabilirsiniz.

NextGEN Pro’nun eklenti paketi size daha güçlü ve çok yönlü bir araç sunar. NextGEN Gallery ile başlayan birçok kullanıcı sonunda Pro sürümüne yükseltebilir veya başka bir yaklaşım izleyebilir ve ücretsiz sürüme bir ücret karşılığında bir Pro uzantıları paketi ekleyebilirsiniz.

En iyi WordPress eklentileri: Logic Hop – WordPress için Kişiselleştirilmiş Pazarlama

En iyi WordPress eklentileri: Mantık Hopu

İçerik kişiselleştirme, bugünlerde çok sayıda vızıltıya neden oluyor ve bunun nedeni de iyi. Dönüşümleri ve satışları artırarak insanları daha fazla para kazanıyor. Mantık Hop, herkesin WordPress’i kişiselleştirmesini ve davranış, coğrafi konum, UTM kodları ve daha pek çok şeyi temel alarak hedeflenen içeriği otomatik olarak görüntülemesini kolaylaştırır. Güçlü araçlar ve hazır yemek tarifleri ile, Mantık Hop yeni favori eklenti olacak. 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.

En iyi WordPress eklentileri: Rank Math SEO

En iyi WordPress eklentileri: Rank Math SEO

İsviçre Çakısı bıçak sahipleri bu araçların ne kadar faydalı olabileceğini biliyor. Rank Math SEO eklentisi sahipleri aynı hissediyor. SEO eklentilerinin bu “İsviçre Çakısı”, sitelerinizi SEO dostu yapmak için gereken her şeye sahiptir.

Ayrıca Rank Math’ın İçerik Analizi özelliğinin SEO dostu içerik yazmayı kolaylaştırma yöntemini beğeneceksiniz. Bu süper kullanışlı eklenti hızlı bir şekilde yüklenir ve çalışmak kolaydır.

En iyi WordPress eklentileri: MapSVG WordPress harita eklentisi

En iyi WordPress eklentileri: MapSVG

Bu üstün seviye haritalama eklentisi, kendi türünde başka bir yazılım çözümünde bulamayacağınız çeşitli harita oluşturma yaklaşımlarına sahiptir. MapSVG, görüntü haritalarını, özelleştirilmiş etkileşimli vektör haritalarını ve Google haritalarını sitelerinize eklemenizi sağlar.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Web Sitenizi Yükseltmek İçin 14 Ücretsiz WordPress Eklentisi

Ayrıca JPEG veya PNG dosyalarından haritalar oluşturabilir, bir Google haritası üzerinde özel bir SVG dosyasını kaplayabilir ve yayınlamayı düşündüğünüz haritalara dizin bilgileri ve işaretleyiciler ekleyebilirsiniz.

En iyi WordPress eklentileri: HeroThemes

En iyi WordPress eklentileri: herothemes

Kullanıcılara yardımcı olmak için (ve web sitesi sahiplerine de yardımcı olmak için) bir bilgi tabanına sahip olan çevrimiçi bir varlık, bir sitenin genel UX’sine önemli ölçüde katkıda bulunabilir ve dönüşümleri artırmaya yardımcı olabilir.

Heroic Knowledge Base, süper hızlı Ajax arama özelliği sayesinde kullanıcıların aradıkları bilgileri bulmalarına yardımcı olur ve bu kadar çabuk yapar. Bu eklenti aynı zamanda makale geri bildirimi ve bir web sitesinin geliştirilebileceği alanları belirlemeye yardımcı olan diğer bilgileri de sağlar.

En iyi WordPress eklentileri: Blog2Social – WordPress için akıllı sosyal medya otomasyonu

En iyi WordPress eklentileri: Blog2Social

Bu hepsi bir arada WordPress sosyal medya çözümü eklentisi, yayınlarınızı 16 farklı sosyal medya ağında zamanlamanızı ve paylaşmanızı sağlar. Yayınlarınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz formatta başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Blog2Social, Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ve diğer 12 sosyal medya ağında yayınları planlamak için kullanabileceğiniz bir sosyal medya takvimine sahiptir.

En iyi WordPress eklentileri: WordLift

En iyi WordPress Eklentileri: Kelime Asansör

Yapay zekayı sizin için çalışmaya koymak için harika bir fırsat ve içeriğinizi, navigasyonunuzu ve web sitesi sıralamanızı geliştirmek için doğal dil işlemeyi kullanarak yapılandırılmış veri işaretlemesini otomatikleştiren AI odaklı WordPress eklentisinden daha iyi bir yol var.

WordLift, yalnızca web siteniz hakkında bir şeyler öğrenme işiyle ilgili değildir, aynı zamanda Google’ın sayfalarınızı daha üst sıralarda sıralaması için gereken verileri oluşturmanıza yardımcı olur.

En iyi WordPress eklentileri: Heroic SSS

En iyi WordPress eklentileri: Heroic SSS

Muhtemelen, bir SSS sayfasının haftanın herhangi bir günü müşteri hizmetlerini aramak veya sohbet etmekle geçtiğini fark ettiniz. Öne çıkan ve web sitesi kullanıcıları için gerçekten yararlı olan bir SSS sayfası oluşturmak, Heroic SSS WordPress eklentisinin en iyi yaptığı şeydir.

Sürükle ve bırak özelliğini kullanarak görüntüleri birleştirin, sipariş edin, kategorilere ayırın ve ekleyin. Heroic SSS, herhangi bir PC veya mobil cihazda çalışır ve dokunmatik cihazlar için optimize edilmiştir.

Sonuç

Bu en iyi WordPress eklentilerinden herhangi biri gününüzü rahatlatabilir. Sizin için faydalı olacak iki veya daha fazlasını bulabilirseniz, yakında web sitesi tasarımında yeni zirvelere erişeceksiniz.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Anket Doldurarak Para Kazanmak En iyi Ücretli Çevrimiçi Anket Siteleri

Kullanıcılar gördüklerini ve kullanabileceklerini beğeneceklerdir. Bir web sitesi sahibi, bir web sitesi tasarımcısı veya her ikisi de olsanız  sizin için iyi seçim olacaktır.

Makaleyi faydalı bulduysanız paylaşarak bize destek olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*