GPT Siteleri ile Nasıl Para Kazanılır? En iyi 18 GPT Sitesi

GPT
Makaleyi Paylaş

GPT siteleri ile nasıl para kazanılır? Bu soru, insanlar GPT sitesinde çalıştığında akla geliyor. Baştan beri size GPT sitelerinin asıl işleminin ne olduğunu söyleyeceğiz.

GPT Sitesi Nedir?

GPT siteleri ile nasıl para kazanılır? GPT, ödeme almak anlamına gelir. GPT sitesi, PTC sitelerinden daha fazla bir şeye sahiptir. PTC siteleri, siteleri tıklamak için ödenen ortalama anlamına gelir. PTC siteleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın. Ürünler hakkında görüş almak, kısa bir görevi tamamlamak, bir web sitesinde trafik almak için, şirket GPT sitelerine ödeme yapar ve GPT siteleri bu teklifleri size sunar. Bu tür görevleri tamamladığınızda size ödeme yapılır.

GPT Sitelerinde Nasıl Para Kazanılır?

Anketi Tamamlayarak Para Kazanın

Şirketin farklı türde ürünleri var ve bu ürünler hakkında fikir edinmek istiyorlar. Böylece anketi doldururken GPT sitelerine ödeme yapıyorlar ve GPT siteleri size ödeme yapıyorlar. Anket başına 0,5 ila 1 dolar arasında para kazanabilirsiniz. Kazanmak için harika bir fırsat. Bu anket daha az zaman alacaktır bu 5 ila 10 dakika olabilir. 10 GPT sitesinde çalışabilirseniz, anketler yaparak iyi miktarda para kazanabilirsiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanın

Oyunlara düşkün olan biri de oyunu GPT sitelerinde oynayabilir ve para kazanabilir. Çoğu GPT sitesi, para kazanabileceğiniz oyun seçeneği sunar. 

Teklifleri Tamamlayarak Para Kazanın

GPT sitelerinde mini işler, kaydolma teklifleri gibi birçok teklif var. Mini işler, size soracakları bir soruya cevap vermek zorunda olduğunuz gibi size ödeme yapılır. Kayıt teklifleri kolaydır, normalde e-posta kimliği ve şifreyi girmeniz gerekir, bunun için ödüllendirilirsiniz. GPT siteleri ayrıca yazılımı indirme teklifi sunar. Yazılımı bilgisayarınıza indirebilir ve ödüllendirilebilirsiniz. Ayrıca, uygulamayı telefonunuza yükleyebilir ve para kazanabilirsiniz.

Reklamları Tıklayarak Para Kazanın

PTC siteleri gibi aynı bölümdür. Reklamları 5 ila 30 saniye boyunca görüntülediğinizde ödeme alırsınız. Ve size reklam başına 0,005 ila 0,01 dolar ödeyecekler.

Tavsiyelerle Kazanın

Eğer büyük bir gelir elde etmek istiyorsanız, doğrudan yönlendirmeler harika bir yoldur. Tavsiyeler, sizin altınızda kaydolan kişidir. Teklifleri tamamladıklarında komisyon alacaksın.

GPT Sitelerinde iyi Bir Gelir Nasıl Elde Edilir?

GPT sitelerinde iyi para kazanmak için ilk yöntem en az 10 farklı sitede çalışmak. Anketler, GPT sitelerinde para kazanmak için harika bir yoldur. Çoğunlukla sitenin anketleri vardır ve bir anket 0.5 $ ‘a kadar verebilir. Tamamlanmış işler, reklamlara tıklamak ve başka şeyler yapmak size iyi bir gelir sağlar.

Tavsiyeler, GPT sitelerinde iyi bir gelir elde etmek için mükemmel bir fırsattır. GPT ve PTC sitelerinde başarılı olmak için tavsiye vermelisiniz. Başkalarına atıfta bulunursanız, onlar sizin altında çalışacak ve herhangi bir teklif yaptıklarında komisyon alacaksınız.

18 En İyi GPT Sitesi

Ücretli siteler, çevrimiçi olarak ekstra para kazanmanın harika, eğlenceli ve kolay bir yoludur. Bu siteler yüzlerce kullanılabilir, ancak hepsi zaman ayırmaya değer değil – aslında çoğu zaman kaybı. Bu sitelerle başarılı olmak için, en iyisine katılmanız gerekir.

Bu nedenle, en iyi 18 GPT sitesine sahip bir liste hazırladım hepsi yasal, kesinlikle para ödüyorlar ve size ekstra para kazanma şansı veriyorlar.

En iyi GPT Web Siteleri Nasıl Seçildi?

Dışarıda pek çok GPT web sitesi var ise, bu listede yer almayı nasıl seçtiğimi merak edebilirsiniz. Liste, bir dizi farklı faktöre bakarak ve bölgeleri tamamen test ederek bir araya getirildi.

Örneğin, kazanma yöntemlerinin sayısına, günlük fırsatların sayısına, bonuslara, ödeme yöntemlerine, ödeme eşiğine, kullanıcı dostluğuna, harcanan zamanla ilgili ödüllere, destek fırsatlarına ve daha fazlasına bakıldı. Bunların hepsine birlikte bakmak, size en iyi fırsatlara sahip ücretli sitelerin bir listesini vermek için aşağıdaki listeyi oluşturuldu. 

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  40 Kesinlikle Yaratıcı Billboard Reklamları!

Hangileri sizin için en iyisidir, ancak yaşadığınız ülkeye ve elbette kişisel tercihlerinize bağlı olarak değişebilir. Ancak, aşağıdaki listede her bir sitenin neler sunduğunu ve nerede kullanılabileceğini görebilir ve ardından gereksinimlerinize ve ülkenize en uygun olanlara katılabilirsiniz.

Bunun bir kez daha tüm GPT web sitelerinin tam bir listesi olmadığını tekrar söylemek istiyorum. Örneğin, web sitelerinin en iyi 100 GPT sitesine sahip bir liste yayınladığını gördüm – bununla ilgili sorun, bunun gibi bir listenin çok fazla kötü siteye sahip olması ve çoğunlukla yüzeysel bilgilere sahip olmasıdır.

Bunun yerine sizin için en iyi ve doğru siteleri bulmanızı kolaylaştıracak bir kalite listesi oluşturmaya odaklandık , böylece hızlı bir şekilde kazanmaya başlayabilirsiniz. Yeni siteleri test ederken ve mevcut siteler geliştikçe liste sürekli güncellenecektir, bu nedenle fırsatları sürekli güncellemek için bu sayfayı işaretlediğinizden emin olun.

En fazla kazanma fırsatını elde etmek için birkaç GPT sitesine katılmak iyi bir fikirdir. Bu siteleri daha önce hiç kullanmadıysanız, başlangıç ​​için 5-7’ye katılmanızı öneririm – bu size kazanmak için birçok fırsat verir ve yine de her birini keşfetmek ve fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmayı öğrenmek için zamanınız olacak. Ama şimdi en iyi sitelere geçelim:

PrizeRebel

Available:  Dünya çapında az ya da çok 
Ödeme yöntemleri:  PayPal, hediye kartları 

Kısa özet:
PrizeRebel kesinlikle en iyi ödeme yapılan sitelerden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve kazanmak için birçok günlük fırsat sunar.

Örneğin, anket alarak, teklif alarak, mikro görevler yaparak, uygulama indirerek, arkadaşlarınızı davet ederek, ücretsiz yarışmalara katılarak, ücretsiz promosyon kodları alarak ve daha aktif olarak daha fazla avantaj elde ettiğiniz harika bir bonus sistemine sahip olabilirsiniz. 

Buna ek olarak, PrizeRebel’in bazı büyük ödeme yöntemleri vardır, çünkü 5 $ kazandığınızda PayPal ile nakit olarak ödeme yapabilirsiniz, ki bu uzun sürmez, ya da birçok farklı hediye kartı arasından seçim yapabilirsiniz. Kesinlikle katılmaya değer bir GPT sitesi.

PrizeRebel’e katılın

Swagbucks

Mevcut:  ABD, Kanada, İngiltere, Avustralya, İrlanda, Almanya, Fransa, İspanya 
Ödeme yöntemleri:  PayPal, hediye kartları 
Kısa özet:
Swagbucks, mutlak en iyi GPT sitelerinden biri ve üyeler açısından da en büyüklerinden biri. Kullanımı kolaydır ve kazanabileceğiniz birçok yol vardır.

Ankete katılabilir, video izleyebilir, internette sörf yapabilir, teklif alabilir, çevrimiçi alışveriş yaparken para iadesi alabilir, oyun oynayabilir, günlük aktivite bonusu alabilir ve aşağıdaki davetiye bağlantısına katılırsanız, 5 dolarlık bir katılım bonusu bile alabilirsiniz.

Ödeme eşiği, istediğiniz ödüle bağlıdır, ancak 1 – 2 $ kazandığınızda talep edebileceğiniz bazı ödüller. Swagbucks, PayPal üzerinden ödeme yapmayı teklif ediyor ve aynı zamanda çok çeşitli hediye kartlarına sahip. Bu nedenle tercihleriniz ne olursa olsun burada kesinlikle harika ödüller bulabilirsiniz.

Swagbucks’a Katılın

ClixSense

Uygun:  Dünya Çapında 
Ödeme yöntemleri:  Payoneer, Skrill, Tango kartı, Dwolla, kontrol 
Kısa özet:
ClixSense, kullanımı oldukça kolay olan ve dünya çapında kullanıma sunulan iyi bir GPT sitesidir.

Özellikle çok sayıda anket fırsatı vardır, ancak aynı zamanda çok şey bulabileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz, mikro görevler oynayabileceğiniz teklifler alarak da kazanabilirsiniz ve günlük olarak harika bir etkinlik bonusu vardır. Bazen, uygun olduğunuz anketleri bulmak sabırlı olmak gerekr, ancak genel olarak birçok fırsatı vardır.

ClixSense, Payoneer, Skrill, Tango kartı ile ödeme alabileceğiniz gibi, ABD’de de Dwolla veya çek ile ödeme alabileceğiniz gibi, ödeme alabileceğiniz birkaç harika yol vardır. Ödeme eşiği 10 ABD dolarıdır.

ClixSense’e Katılın

Superpay.me

Uygun:  Dünya Çapında 
Ödeme yöntemleri:  PayPal, anında PayPal, Amazon hediye kartları, Bitcoin 
Kısa özet:
Superpay.me, günlük olarak birçok fırsat sunan bir GPT sitesidir. İlk başta buna alışmak ve gezinmeyi öğrenmek biraz zaman alabilir, ancak biraz sabırla mükemmel kazanç fırsatları sunar.

Örneğin, anket yaparak kazanabilirsiniz, çeşitli teklif duvarları aracılığıyla birçok çevrimiçi teklif sunar, videolar izleyebilir, reklamları tıklayabilir ve ücretsiz yarışmasına katılabilirsiniz.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Avokado Hakkında Daha Az Bilinen 10 Garip Gerçek

Fırsatların miktarı ülkeden ülkeye değişmekle birlikte, birçok ülke için iyi seçeneklere sahiptir ve orada ödeme yapmak çok hızlıdır. 1 $ kazandığınızda ve PayPal, anında PayPal, Skrill, Amazon hediye kartları veya Bitcoin ile ödeme aldığınızda zaten bir ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Superpay.me’ye katılın

FeaturePoints

Uygun: Dünya Çapında 
Ödeme yöntemleri: PayPal, Bitcoin, hediye kartları 
Kısa özet:
FeaturePoints çok kullanıcı dostudur ve hareket halindeyken kazanması çok kolay olan ve çok kullanıcı dostu bir uygulamaya sahip olan GPT web sitesidir.

Video çekerek, video izleyerek, uygulama indirebilir, ücretsiz yarışmalara katılarak kazanabilir ve ABD’de veya Kanada’da yaşıyorsanız, çevrimiçi alışveriş yaparken para iadesi alabilirsiniz.

Ödeme eşiği sadece 1 $ ‘dır PayPal, hediye kartları veya Bitcoin ile ödeme alabilirsiniz.

FeaturePoints’e katılın

Onlinepanel.net

Uygun:  Dünya Çapında 
Ödeme yöntemleri:  PayPal 
Kısa özet:
Nerede olursanız olun GPT sitesine Online Panel NET’e katılabilirsiniz. Bununla birlikte, fırsatların miktarı değişecektir, ancak genel olarak makul bir miktarı vardır.

Ücretli anketler, teklif duvarı sunar, mikro görevler yapabilir, anlaşmalar ve denemeler yapabilir ve uygulamalar / oyunlar indirebilirsiniz. Bazı seçenekler gerçekten iyi, bazıları ise çok iyi değil, bu yüzden örneğin teklif almadan önce şartları okuduğunuzdan emin olun.

Sadece PayPal ile ödeme yapılabilir ve 10 $ kazandığınızda ödeme talep edebilirsiniz.

Onlinepanel.net’e katılın

OhMyDosh

Mevcut: İngiltere 
Ödeme yöntemleri: PayPal, banka havalesi 
Kısa özet:
OhMyDosh, bu listedeki diğer GPT sitelerinin çoğundan farklı seçeneklere sahip. Sadece bunun İngiltere’de bulunabileceğinin farkında olmalısınız.

OhMyDosh çoğunlukla nakit para iadesi teklifleri sunar ve İngiltere’de yaşıyorsanız ve çevrimiçi alışveriş yaparsanız, biraz para kazanmak için harika bir yol olabilir. Buna ek olarak, kaydolmak için ödüller kazanabileceğiniz birçok teklif vardır – bazıları şartlarını okuduğunuzdan ve iyi teklifleri bulacağınızdan emin olarak gerçekten kazancınızı artırabilir ve buna değer.

£ 10 kazandığınızda ve PayPal veya banka havalesiyle ödeme aldığınızda ödeme alabilirsiniz.

OhMyDosh’a Katılın

Rewards1

Uygun: Dünya Çapında 
Ödeme yöntemleri: PayPal, hediye kartları 
Kısa özet:
Rewards1, bilinmeyen GPT web sitelerinden biridir ancak test edildikten sonra, en iyi GPT sitelerinin bu listesinde yer almayı hak ettiğini düşünüyorum.

Anket alabileceğiniz, video izleyebileceğiniz, promosyon kodları alabileceğiniz, ücretsiz yarışmalara katılabileceğiniz, günlük bir görev yapabileceğiniz, oyunlar oynayabileceğiniz, teklif alabileceğiniz, günlük bir ankete girebileceğiniz ve daha pek çok şey yapabileceğiniz kadar kazanmanın birkaç yolu var.

Başlangıçta, sitede gezinmeyi öğrenmek biraz zaman alır, ancak daha sonra birçok seçeneği vardır. Hediye kartlarının ödemesi 1.25 $ ‘dan başlar ve PayPal üzerinden ödeme almak için 5 $ kazanmanız gerekir.

Rewards1’e Katılın

GrabPoints

Uygun:  Dünya Çapında 
Ödeme yöntemleri:  PayPal, Skrill, hediye kartları 
Kısa özet:
GrabPoints, birçok kazanç fırsatı sunan bir GPT web sitesidir ve harcanan zamana göre en yüksek ödüllerden bazılarına sahiptir.

Çok sayıda günlük fırsatları vardır ve örneğin anket alarak, teklif alarak, uygulama indirerek, video izleyerek ve mikro görevler alarak kazanabilirsiniz.

3$ kazandığınızda zaten PayPal üzerinden ödeme alabilirsiniz ve ödül seçeneği olarak birçok harika hediye kartı da sunar veya Skrill üzerinden nakit ödeme alabilirsiniz. 

GrabPoints’e katılın

WowApp

Uygun: Dünya Çapında 
Ödeme yöntemleri: PayPal, banka havalesi, mobil kredi, yardım bağışları 
Kısa özet:
WowApp kazanmanın birçok yolu ile çok ilginç bir GPT seçeneğidir. Tüm ülkelerde mevcuttur ve web sitesini veya uygulamayı kullanarak hem kazanmak mümkündür.

Anketlere katılarak, haber okuyarak, çevrimiçi alışveriş yaparken para iadesi alabilirsiniz, oyun oynayabilir, sohbet edebilir, arayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Kendiniz için kazanırken, aynı zamanda hayır kurumları için para kazanıyorsunuz.

WowApp ilk başta biraz zor olabilir, ancak biraz sabırla, pek çok seçeneğe ve diğer sitelerde bulunmayan bazı seçeneklere sahip bir GPT sitesi ve uygulamasıdır.

WowApp’a katılın

Gifthunterclub

Erişim:  Dünya çapında ancak ABD, İngiltere, İspanya ve Latin Amerika’daki çoğu fırsat 
Ödeme yöntemleri:  PayPal, hediye kartları 
Kısa özet:

Gifthunterclub, dünya çapında mevcut olan ücretli bir sitedir, ancak ABD, İngiltere, İspanya ve Latin Amerika için en fazla fırsata sahiptir.

Özellikle İspanya veya Latin Amerika’da yaşıyorsanız, bu ülkeler için özel seçeneklere sahip olmadığından, burası harika bir GPT sitesidir. Ancak, diğer birçok ülke için de uygun fırsatlar sunuyor.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Kinesio Tape Bantlama Yöntemi

Anketler alarak, çevrimiçi teklifler alarak, mikro görevler yapabilir, günlük ve haftalık aktivite primleri alabilir ve ücretsiz yarışmalara katılabilirsiniz. Ödeme eşiği sadece 5 ABD Dolarıdır ve PayPal veya hediye kartları ile ödeme alabilirsiniz.

Hediye Avcısı Kulübüne Katılın

InstaGC

Erişim :  Dünya çapında ancak İngilizce konuşulan ülkelerde çoğu fırsat 
Ödeme yöntemleri:  PayPal, Bitcoin, hediye kartları 
Kısa özet:
InstaGC, İngilizce konuşan ülkeler için oldukça iyi fırsatlar sunan bir GPT sitesidir. Bununla birlikte, nerede yaşıyor olursanız olun katılabilirsiniz ve diğer ülkeler için uygun fırsatları da bulabilirsiniz.

Anket almak, uygulama indirmek, teklif almak, internette gezinmek, mikro görevler yapmak, spor oyunlarına bahis oynamak ve geçen hafta kazancınıza bağlı olarak haftalık bonus almak için ödeme alabilirsiniz.

Sitenin kullanımı oldukça kolaydır ve 1 dolar kazandığınızda zaten ödeme alabileceğiniz için düşük bir ödeme eşiğine sahiptir. PayPal, Bitcoin veya hediye kartları ile ödeme alabilirsiniz.

InstaGC’ye Katılın

inboxdollars

Mevcut:  ABD 
Ödeme yöntemleri:  Çek, hediye kartları, ön ödemeli Visa 
Kısa özet:
InboxDollars bir Amerikan GPT sitesidir ve yalnızca ABD’de yaşıyorsanız katılabilirsiniz. Kazanmak için oldukça farklı yollar var.

Anketler alarak, ücretli teklifler alarak, çevrimiçi arama, çevrimiçi alışveriş, e-posta oku, oyun oyna, vb. Kazanabilirsin. Bu yüzden kesinlikle birçok fırsatı olan bir GPT sitesidir.

Bununla birlikte, InboxDollar’ın dezavantajı, 30 dolara ulaşan ve bir miktar sabrınız olabilen ve ödeme almak için 3 dolarlık bir ücret ödemeniz gereken yüksek ödeme eşiğidir. Ama 5 dolarlık bir katılım bonusu alıyorsun, bu da sana harika bir başlangıç ​​olacak.

inboxdollars’a Katılın

InboxPounds

Uygun fiyat:  UK 
Ödeme şekli:  Check 
Kısa özet:
InboxPounds, yalnızca İngiltere için bir GPT sitesidir. Temelde sadece İngiltere için InboxDollars ile aynıdır.

Kazanç fırsatları aşağı yukarı aynıdır, bu nedenle anket almak, e-posta okumak, teklif almak, internette gezinmek ve daha pek çok şey için para alabilirsiniz.

InboxPounds ayrıca biraz yüksek bir ödeme eşiğine sahiptir, çünkü ödeme almak için £ 20 kazanmanız gerekir, ancak £ 1 katılım bonusu alırsınız. Şu anda yalnızca çekle ödeme alabilirsiniz.

InboxPounds’a katıl

Cinchbucks

Uygun: En  az veya daha az dünya çapında 
Ödeme yöntemleri:  PayPal, Bitcoin, hediye kartları 
Kısa özet:
Cinchbucks, iyi kazanç fırsatlarına sahip bir GPT’dir. İlk başta tanımak biraz sabır alabilir, ancak burada para kazanmanın bir çok yolunu bulabilirsiniz.

Anketlere katılabilir, videolar izleyebilir, arkadaşlarınızı davet edebilir, ücretsiz promosyon kodları alabilir, oyun oynayabilir, kupon bulabilir ve birkaç çevrimiçi mağazada para iadesi alabilirsiniz.

Cinchbucks, ödüllerinizi PayPal, Bitcoin veya hediye kartları ile ödemeyi teklif eder ve 10 $ kazandıktan sonra ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Cinchbucks’a Katılın

Cointiply

Mevcut: Dünya Çapında 
Ödeme yöntemleri: Bitcoin, diğer kripto para birimleri 
Kısa özet:
Cointiply, yalnızca Bitcoin veya diğer kripto para birimleri kazanmak istiyorsanız ilgili bir GPT sitesidir. Bunu beğendiyseniz, size kazanmanız için birçok yol sunar.

Kripto para birimini benimseyebilir, bir Bitcoin musluk kullanabilir, anket alabilir, reklamları tıklayabilir, oyun oynayabilir, video izleyebilir, teklif alabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Seçeneklerin birçoğunun yüksek ödülleri yoktur, ancak kullanımı kolaydır.

Biraz sabırla, bedava şifreleme paraları almak için harika bir yoldur. 3.50 $ kazandıktan sonra ödeme alabilirsiniz.

Cointiply’a katılın

20Cogs

Mevcut: İngiltere 
Ödeme yöntemleri: PayPal, banka havalesi 
Kısa özet:
20Cogs, bu listedeki diğer tüm GPT sitelerinden çok farklı. Yalnızca İngiltere’de kullanılabilir.

Çalışma şekli farklı çevrimiçi teklifler almanızdır. Bunlardan bazıları, örneğin ücretsiz deneme veya anket sitelerine kaydolmak ve diğerleri için ödemek zorunda olduğunuz kişiler için ücretsizdir. Ancak daha sonra teklif aldığınız her seferinde bir ödül alırsınız – eğer varsa, genellikle yatırımdan daha yüksektir.

20 teklif aldığınızda, bir ödeme alabilirsiniz, bu nedenle böyle bir eşik yoktur, ancak bu, aldığınız tekliflerin sayısına bağlıdır. Biraz sabırla ve her teklifin koşullarını dikkatlice okuduğunuzdan emin olursanız, ekstra para kazanmak için iyi bir yol olabilir.

20Cogs’a Katılın

Timebucks

Uygun:  Dünya Çapında 
Ödeme yöntemleri:  PayPal, Bitcoin 
Kısa özet:
Timebucks, en yüksek ödülleri olan GPT sitesi değildir ve burada gerçek para kazanmak için biraz sabır alabilir. Ancak, bu listede hala var, çünkü dünya çapında mevcut ve nerede yaşıyor olursanız olun, her zaman burada kazanmanın bir yolunu bulacaksınız.

Anketler alarak, teklif alarak, madencilik şifrelemesi, ücretsiz nakit para çekme, içerik görüntüleme, video izleme, sosyal medyada markaları takip etme ve daha pek çok şeyle kazanabilirsiniz.

Başka hiçbir GPT sitesinin sunmadığı bazı kazanç yöntemleri vardır, bu yüzden sabırlıysanız, incelemeye değer olabilir. 10 dolar kazandıktan sonra ödeme alabilir, PayPal veya Bitcoin ile ödeme alabilirsiniz.

TimeBucks’a Katılın

Makaleyi faydalı bulduysanız paylaşarak bize destek olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*