Hakkımızda

Makaleyi Paylaş

hkanat.com sitesine hoşgeldiniz.

hkanat.com’da nette para, teknoloji, liste on, tasarım/ilham, sağlıklı yaşam, kültür/sanat, ilginç bilgiler ile ilgili pek çok konuda ilgi duyabileceğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz. Bilginin sadece paylaşıldığında anlam ve değerinin olduğu bilinciyle bu yola çıktık.

Sitenin kuruluş amacı; içerisinde barındırdığı kategorilere ait faydalı bilgileri sade, okunaklı ve anlaşılabilir bir dil ile siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmaktır. Peki kategorilerimizde neler var?

Nette Para

Dürüst olalım. Hepimiz hali vakti yerinde, varlıklı, zengin olmak ve bolluk içinde yaşamak isteriz. Bu duruma ulaşmış olanların büyüsüne kapılırız. Bunu nasıl başardılar acaba? Biz aynı şeyi nasıl yapabiliriz?

Zengin olmuş insanların diğerlerinin anlamadığı ve yapamadığı şeyleri anlamaya ve yapmaya yatkın oldukları basit bir gerçektir. Onların kafa yapısından başlayıp somut eylemlere kadar uzanan servetleriyle ilgili belli davranış kuralları vardır; onları başkalarından bu kurallar ayırır. Kuşku yok ki, mümkün olan en az çabayla zengin, varlıklı ve bolluk içinde yaşayan biri olmak isterdik. “hkanat.com” sitesi  “Nette Para” kategorisi daha zengin olmak için sizin de seçebileceğiniz yolları derleyip sunuyor.

Bu kategori, oldukça yalın bir şekilde, şu unsurlara açıklık kazandırıyor:

  • insanlar para kazanmak için ne yapıyorlar?
  • para kazanmayı nasıl sürdürüyorlar?
  • bunu başardıktan sonra, durumlarını nasıl kalıcılaştırıyorlar?

Nette Para kategorisi içinde para kazanmanın birçok yolunu ayrıntılı şekilde öğrenebileceksiniz.

Teknoloji

Teknolojinin hem kişisel hem de çalışma hayatımızdaki rolü ve büyümesi giderek artıyor. İnsanların teknolojiyi nasıl şekillendirdiğini ve teknolojinin insanların birbirleriyle ve doğal dünyayla etkileşimlerini nasıl şekillendirdiğini anlamak, yalnızca yeni teknolojileri araştıran, geliştiren ve uygulayanlar için değil, aynı zamanda çalışmalarında bu teknolojileri kullanmak zorunda olan tüm insanlar ve kuruluşlar için de önemlidir.

Teknoloji kategorisinde; Bilgi Teknolojisi, Nano Teknolojisi, Enerji Teknolojisi, Tarım Teknolojisi, Mimari Teknolojisi, Eğlence ve Medya Teknolojisi, Sanat ve Müzik Teknolojisi, Giyilebilir Teknoloji, Tıbbi Teknoloji, Bilim Teknolojisi, Uzay Teknolojisi, Robotik Teknolojisi, Yapay Zeka Teknolojisi vb. konularda bilgi edinebileceksiniz.

Liste On

Liste On kategorisinde değişik konularda hazırlanan kimi zaman şaşırtıcı bulacağınız, kimi zaman inanılmaz kimi zamanda sadece hoş vakit geçirebileceğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz.

İlginç Bilgiler

İlginç bilgiler duyduğumuzda bunlar ilgimizi çekiyor değilmi? İnsanın doğasında olan öğrenme isteği, bilmediğimiz bir şeyi, bir bilgiyi ya da bir görseli fark ettiğinde harekete geçiyor. Bu nedenle yeni şeyler öğrenmek bizlere cazip geliyor. Bizlerde pek fazla kişinin bilmediği en ilginç bilgileri sizler için derledik. Pek çok konu hakkında en ilginç bilgiler burada! Bakalım bunları biliyor musunuz?

Tasarım-İlham

Tasarım bir beyin fırtınası ile başlar. Tasarım-İlham kategorisi her tasarımcının hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olmak amacıyla ilham alabileceği dünyanın çeşitli yerlerinden en yetenekli tasarımcıların en iyi tasarımlarını siz değerli ziyaretçilerimizin ilgisine sunuyoruz.

Sağlıklı Yaşam

Bu kategoride, sağlıklı yaşam için ne yapmamız gerektiği hakkındaki konulara ek olarak, sağlıksız yaşama yol açan bazı eylemlerden nasıl kaçınabileceğimiz hakkında bilgiler edineceğiz. Çoğu insan için “sağlıklı yaşam”, hem fiziksel hem de zihinsel sağlığın bir kişide dengede olduğu veya iyi çalıştığı anlamına gelir. Birçok durumda, fiziksel ve zihinsel sağlık yakından bağlantılıdır, böylece bir değişiklik (iyi ya da kötü) diğerini doğrudan etkiler. Sonuç olarak sağlıklı yaşam kategorisi altında sağlık ile ilgili birçok faydalı bilgi bulabileceksiniz.

Kültür-Sanat

Kültür, dili, dini, mutfağı, sosyal alışkanlıkları, müziği ve sanatı kapsayan belirli bir insan grubunun özellikleri ve bilgisidir. Kültür, dini, yemeği, ne giydiğimizi, onu nasıl giydiğimizi, dilimizi, evliliğimizi, müziği, doğru ya da yanlış inandığımızı, masada nasıl oturduğumuzu, ziyaretçileri nasıl selamladığımızı, sevdiklerimizle nasıl davrandığımızı ve bir milyon başka şey…

Sanat ise düşüncelerimizin, duygularımızın, sezgilerimizin ve arzularımızın bir ifadesidir, ancak bundan daha kişiseldir: birçoğu kişiliğin bir uzantısı olan dünyayı deneyimleme biçimimizi paylaşmakla ilgilidir. Sadece kelimelerle inançla tasvir edilemeyecek mahrem kavramların iletişimidir. Ve kelimeler tek başına yeterli olmadığından, düşüncelerimizi, duygularımızı, sezgilerimizi ve arzularımızı yerine getirmek için başka bir araç ararız işte tam bu noktada sanat başlar…

Kültür-Sanat kategorisinde kültür ve sanatın iç içe olduğu bir dünyada kendinizi bulacaksınız…

Fikirleriniz ve yorumlarınız bizim için önemlidir. Gerek paylaşımlara yorum yaparak gerekse iletişimden bizlere ulaşarak sizlerden görüşlerinizi almak bizlere daha fazla değer katacaktır. Ayrıca yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınız ile paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. hkanat.com’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sevgi ve Saygılarımızla…