Daha Hızlı ingilizce Öğrenmenize Yardımcı Olacak Ücretsiz Mobil Uygulamalar

ingilizce öğrenme
Makaleyi Paylaş

Daha hızlı ingilizce öğrenmenize yardımcı olacak 10 ücretsiz mobil uygulama. Bir dil öğrenmek yapabileceğiniz en faydalı şeylerden biridir. Kurslara katılmaktan kendi kendine öğrenmeye kadar, belirli bir dilde becerilerinizi öğrenmenin veya geliştirmenin birçok yolu vardır. Ancak, bu akıllı telefonunuzu, dil öğrenmek için gerçekten iyi bir şekilde kullanabileceğinizi de fark ettiniz mi?

Merhaba İngilizce

ingilizce öğrenme

Bu, İngilizcelerini geliştirmek isteyen herkese ilk tavsiyem . Merhaba İngilizce, kelime bilgisi, çeviri, gramer, heceleme, konuşma ve okuma becerileri dahil olmak üzere dil öğrenmenin tüm yönlerini kapsar.

Ancak, zaten temel ingilizce yapısını ve alfabelerini anlayabilmelisiniz , uygulama en baştan ingilizce öğrenmenize yardımcı olamaz.

Uygulamayı ilk başlattığınızda, devam etmek için ana dilinizi seçmeniz gerekir. Desteklenen 22 dil var ve uygulamanın buradan kendi ana dilinizde çalışacağı için doğru dili seçtiğinizden emin olun.

Daha sonra, uygulamanın mevcut ingilizce seviyenizi değerlendirmek için kullanacağı bir 20 soru testi verilecektir. Test sonuçlarına göre, sizin için en uygun olan dersleri almanız tavsiye edilir.

ingilizce öğrenme

Örneğin, testte mükemmel bir puan aldığımda, uygulama 351 dersinden başlamamı önerdi . Testte çok zayıf olduğumda uygulama bana ders 1’den başlamamı önerdi.

Merhaba ingilizce, farklı İngilizce derslerini öğretmek için etkileşimli oyunlar kullanır ve daha zor derslerin kilidini açmak için para kazanırsınız . Uzmanların bile İngilizcelerini geliştirmek için iyi dersler bulabileceğini doğrulayabilirim . Bazı ileri sınavlara girdiğimde, sadece ortalama puanın % 85’ini tutabiliyordum .

Uygulama için, uygulama ingilizce dilinizi geliştirmeye devam etmek için yeni sesli kitaplar, en son haberler ve kitaplar da sunuyor . Merhaba İngilizce ücretsiz ve reklam destekli, ancak reklamları kaldırmak ve belirli bir amaç için özel kurslar açmak için premium bir sürümü de var .

Duolingo

ingilizce öğrenme

Sıfırdan ingilizce öğrenmek istiyorsanız, o zaman bu aradığınız uygulama. Duolingo , İngilizce de dahil olmak üzere 23 farklı dil öğrenmenize yardımcı olacak etkileşimli oyunlar kullanır.

Yeni başlayanlar için, uygulama fiiller, ifadeler ve cümleler öğrenmenize yardımcı olur. İleri düzey kullanıcılar da yazma, konuşma ve kelime derslerini tamamlayarak dillerini geliştirebilirler.

Öğrenme sürecine başlamak için öğrenmek istediğiniz dili ve anadilinizi seçmeniz gerekecektir. Daha sonra, dili sıfırdan öğrenmek isteyip istemediğinizi veya sadece geliştirmek istediğinizi onaylayabilirsiniz.

Seçiminize bağlı olarak, uygulama basit bir testten geçmenizi sağlayacaktır. Bu test, dildeki yeterliliğinizi anlamanıza yardımcı olacak ve Duolingo buna göre öğrenme materyali sağlayacaktır. Uygulamanın öğretim stratejisinde hoş bir sürpriz oldu.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  SEO Nasıl Yapılır? Seo’da Link Oluşturmanın Önemi

Bir hata yaparsanız, uygulama hemen onu öğrenmek ve düzeltmek için farklı bir oyun kullanacaktır. Hala bir hata yaparsanız, anlamanıza yardımcı olacak farklı bir oyun kullanacaktır.

ingilizce öğrenme

Sadece İspanyolca için iki test yaptım ve bunları tamamlamak yaklaşık 10 dakikamı aldı . Şaşırtıcı, şimdi kendimi İspanyolcada kolayca tanıtabileceğim ve temel sorular sorabileceğimden eminim.

Duolingo, reklam desteklidir ve reklamları kaldırmak ve çevrimdışı kullanım için kurslar indirmenize olanak tanıyan birinci sınıf bir sürüme sahiptir . Genel olarak, reklamları umursamıyorsanız ve çevrimiçi kalıyorsanız ücretsiz olarak bir dili ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz .

Lingbe

Hem Duolingo hem de Hello English, ingilizce öğrenme ve geliştirmenize yardımcı olabilir. Bununla birlikte, sözlü becerilerinizi gerçek dünyada pratik etmeye hazır olduğunuzda Lingbe’ye ihtiyacınız olacaktır. 

Lingbe bir dil değişim sistemine sahiptir. Bu yüzden, temelde hem öğretmen hem de öğrenici olduğunuz bir uygulama. Genel olarak, arkadaş edinmek, kültür öğrenmek ve yeni bir dil öğrenmek için eğlenceli bir yol.

Anadili ile bağlanan Lingbe gibi birçok uygulama olsa da, son derece basit kullanıcı arayüzü ve kuralları için seçtim. Sadece anadilinizi ve öğrenmek istediğiniz dili seçmeniz ve ilgi alanlarınız hakkında biraz bilgi vermeniz yeterlidir. Bu bilgiler diğer kullanıcılar tarafından görülmeyecek, yalnızca sizi arama sırasında doğru kullanıcıya bağlamak için kullanılacaktır.

ingilizce öğrenme

Ana arayüz sadece bir arama başlatmak için bir düğme ve aramaları almak için uygun veya uygun olmadığınızı doğrulamak için bir butondan oluşur. Aramanızdan sonra, daha sonra onlarla bağlantı kurmak için uygulamadaki kişiyi beğenebilirsiniz. Sizden hoşlanırlarsa, sohbetler bölümünüzde arkadaş olarak görünürler.

ingilizce öğrenme

Yukarıda açıkladığım dil değişim modeliyle Lingbe’yi ücretsiz kullanabilirsiniz. Ancak, pratik yapmak istediğiniz dilin anadiliyle konuşmak için dakika satın almak için Lingbe jetonları da satın alabilirsiniz.

Memrise

Memrise , ingilizce de dahil olmak üzere birçok farklı dil için çok çeşitli kurslar sunar . Bu kurslar aslında Memrise topluluğunun diğer üyeleri tarafından oluşturulmakta ve Memrise’yı kalabalık kaynaklı bir öğrenme platformu haline getirmektedir. Derslerin çoğu oyunlaştırılmıştır ve Memrise, düzenli kullanıcıların kurslar oluşturmasına izin veren tüm araçları sunmaktadır.

ingilizce öğrenme

Busuu

Busuu , buradaki kurslar Memrise’ya çok benzer . Özel bir zorluk seviyesinden başlamanız gerekecek ve kurslar buna göre sağlanacaktır. Busuu ayrıca farklı dilleri olan kişilerin sohbet edebileceği ve deneyimlerini paylaşabileceği bir sosyal medya platformu olarak çalışır.

ingilizce öğrenme

Awabe

4000’den fazla ortak ifadeler ve kelimeler öğrenmenize yardımcı olan tamamen ücretsiz bir uygulama. Uygulama tamamen çevrimdışı çalışıyor ve İngilizcenizi geliştirmek için tonlarca veri var . Uygulamaya çeviriler, ses ve video dersleri ve birçok dil öğrenme oyunu sunulmaktadır. Ayrıca, becerilerinizin akıcı kalmasını sağlayan günlük konuşma, dinleme ve ezberleme testlerini de alacaksınız.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Web Tasarımcıları için Ultra Hafif ve Şık Yazı Tipleri

Awabe

Günlük İngilizce Öğrenin

Bu uygulama dinleyerek ve konuşarak ingilizce öğrenme için basit bir yaklaşım izler. Uygulamanın anadili tarafından söylenen binlerce kelime ve kelime öbeğinden oluşuyor. Telaffuzunuzu geliştirmek ve ezberlemek için bu cümleleri dinleyebilirsiniz. 

Günlük İngilizce öğrenin

Beelinguapp

Beelinguapp farklı dilleri öğrenmenize yardımcı olacak sesli kitapları kullanır. Sadece öğrenmek istediğiniz dilde öyküler ve romanlar dinlemek ve metni ana dilinizde yan yana okumak zorundasınız.

Sesli kitap severler kesinlikle ilgilerini çeken sesli kitapları dinleyebilecekleri ve aynı zamanda yeni bir dil öğrenebilecekleri bu uygulamayı sevecekler . İngilizce becerilerinizi geliştirmek için birçok ücretsiz sesli kitap var ancak bazıları ücretlidir.

Beelinguapp

HelloTalk

HelloTalk , dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için sizi anadili ile birleştirdiği için Lingbe’ye benzer . Ancak, ilginizi çekebilecek birkaç özellik ekler. Sizi ilgilendiren bir eşleşme bulmak için kullanıcıların profillerini görüntülemektir.

Ek olarak, metin ve sesli mesajlar gönderebilir, hatta diğer kişilerle görüntülü aramalar yapabilirsiniz.

HelloTalk

İngilizce Konuşma Pratiği

Telaffuzunuzu geliştirmenize ve ingilizce öğrenme için güven oluşturmanıza yardımcı olan pratik bir araçtır. 

ingilizce öğrenme

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*