PTC Siteleri Nedir? PTC Nasıl Kazandırır? Katılmanın Faydaları Nelerdir?

ptc
Makaleyi Paylaş

PTC Siteleri Nedir?

PTC “tıklamak için ödeme” anlamına gelir. PTC web siteleri, çevrimiçi reklamları görüntülemek için para ödeyen reklam şirketleridir. Kuşkusuz, evden yatırım yapmadan online para kazanmanın en kolay, en kolay ve en rahat yolu – dünya çapında çok popüler olan başarılı bir iş modeli. Yatırım veya profesyonellik gerekmez – Yaş kısıtlaması yoktur.

Başlamak oldukça kolaydır. Bu iş o kadar basittir ki, yeni başlayanların çoğu, takip etmek için herhangi bir rehbere veya yönergeye ihtiyaç duymaz. Kolayca kayıt olun ve hesabınıza giriş yapın, her gün reklamları tıklayın ve ödeme alın – hepsi bu. Bu sitelerde, reklam verenler reklamlarının tanıtımı için ödeme yaparken üyelerin izlemesi için kredilendirilirler.

PTC Sitelerine Katılmanın Faydaları Nelerdir?

PTC sitelerinin özellikleri ve avantajları:

 • PTC siteleri kullanıcı dostudur.
 • PTC sitelerine ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
 • PTC sitelerine dünya çapında kayıt kabul edilir.
 • İstediğiniz zamanda her yerde online çalışabilirsiniz.
 • PTC siteleri ile çalışmak teknik beceri gerektirmez
 • Çoklu gelir fırsatları
 • Kayıttan hemen sonra kazanmaya başlayın
 • Sınırsız kazanç potansiyeli
 • Güvenilir PTC sitelerinde daima zamanında ödeme yapılır.

PTC Siteleri Nasıl Çalışır?

PTC siteleri, reklamverenler ve üyeler arasında bir aracı olarak hareket eder.

Çevrimiçi web pazarlamacıları veya reklamverenlerin, ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak için bloglarına veya web sitelerine trafik ihtiyacı var. Bu nedenle, dünya genelinde zaten reklamları nakit olarak görüntülemeye hazır olan çok sayıda kayıtlı kullanıcısı olan tıklama sitelerini ziyaret etmek için bu ödemelerden gelen trafiğe ihtiyaçları var.

Bu siteler, nakit para karşılığında çevrimiçi pazarlamacıların veya reklamverenlerin ihtiyaç duyduğu benzersiz trafik sunar ve her gün bu reklamverenlerin reklamlarını görüntülemek için üyelere ödeme yapmak için parayı böler.

Her bir reklam tıklamasının değeri 0.001 ile 0.01 TL arasındadır (üyeliğe bağlı olarak). Bazı reklamverenler de reklamlarını “teklifler” bölümünde yayınlar ve bu programlar bu programlara kaydolarak veya yeni ürün ve hizmetler deneyerek tamamlanabilir. PTC programları anketlerden (soru ve cevaplara dayanarak) ve CrowdFlower görevlerinden kazanmanızı ve değişiklik göstermenizi sağlar. Kısacası, ne kadar çok şey yaparsanız, o kadar iyi puan alırsınız.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Daha Hızlı ingilizce Öğrenmenize Yardımcı Olacak Ücretsiz Mobil Uygulamalar

PTC Sitelerinden Nasıl Para Kazanırsınız?

PTC sitelerinden para kazanabilmek için ilk önce kayıt olmalısınız. Kayıt olmak için her PTC sitesinde bir kayıt formu doldurmanız ve e-posta adresinizi doğrulamanız gerekir. Başarılı bir şekilde kayıt olur olmaz, mevcut tüm reklamları görüntüleyebileceğiniz ve isterseniz anketlere, tekliflere ve görevlere katılabileceğiniz hesap panosuna giriş yapabileceksiniz.

Reklamınız 5 saniyeden 30 saniyeye kadar belirli bir süre görüntülendikten ve ödemenin ardından görüntülenebilir ve görüntülenebilecek reklam sayısı gün boyunca değişmeden kalır. Web tarayıcınızda Adblock’u kullanmayınız aksi halde bir reklam göremezsiniz. Tarayıcı ayarlarınızı veya uzantılarınızı kontrol edin. Adblock’u bulursanız, devre dışı bırakın, kaldırın ve tarayıcınızı yeniden başlatın.

Size mevcut daha fazla reklam, anket ve CrowdFlower görevini bildirmeye devam edeceklerinden, tarayıcınızın en son sürümüne (Firefox veya Chrome) Reklam Uyarısı ve Eklentisi yüklemenizi öneririz.

Size rahatlık sağlamak için bu sitelerde fazladan zaman geçirebilirsiniz. Uzakta olduğunuzda (geçici olarak) bu işi ailenizdeki veya güvenilir arkadaşınızdaki herhangi bir üyeye atayabilirsiniz, çünkü bu gelirinizi artırmaya devam eder ve ücretsiz üyeliğinizi bile kazanabilir veya etkinliğiniz için 50 $ ‘a kadar nakit para ödülü alabilirsiniz.

Tüm reklamları sırayla tıklayın ve zamanlayıcı / çubuk çalışmayı bitirene ve size ödeme yapılıncaya kadar sayfanın odakta kalmasını unutmayın.

PTC Siteleri Nasıl ve Ne Zaman Ödeme Yapar?

PTC siteleri Avrupa ve Kuzey Amerika’da bulunan ve güvenilir e-ticaret ödeme sistemi PayPal ve Payza ile ödeme yapar. Çevrimiçi iş dünyasında, bankadan bankaya ödeme göndermek imkansızdır, çünkü ortak eğilim dijital bir ödeme sistemi ile rahatça ödeme yapmaktır. Tahmin edersiniz, eğer şirketler elektronik ödeme yapmazlarsa, çevrimiçi şirketleri nasıl hayatta kalabilir?

Bu nedenle mantık, elektronik ödeme sisteminin önemini belirler. Online ödeme servis sağlayıcıları sayesinde dilediğiniz zaman kolayca para gönderebilir, alabilir ve para çekebilirsiniz. PTC siteleri PayPal ve Payza üzerinden ödeme yapar, bu nedenle bu ödeme işlemcilerinde bir hesap açmanız gerekir. Miktarı PayPal / Payza hesabınıza aldıktan sonra, yerel banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

PTC Siteleri Minimum Ödeme Nedir?

PTC siteleri minimum ödeme eşiği, her site için 2,00 – 10,00 ABD Doları gibi farklıdır. En düşük ödeme tutarına ulaştıktan sonra PayPal veya Payza’ya para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Bazı PTC siteleri bir hafta veya iki ila beş iş günü içinde ödeme yaparken, bazı siteler anında istenen ödeme moduna geçer. Bu yüzden panik yapmayın ve ödemenin dijital cüzdanınızda görünmesini sabırla bekleyin.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  Alan Adı (domain) nedir? ve Web Hosting Arasındaki Fark

PTC Sitelerine Katılmak için Gerekenler Nelerdir?

Her çevrimiçi işletmenin çalışması için bir kurulum gerekiyor. Aynı şekilde, PTC sitelerinin bazı gereksinimleri vardır:

 • İnternet bağlantılı kişisel bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayar
 • Bir Gmail hesabı (önerilir)
 • Bir banka hesabı
 • Çevrimiçi bir ödeme işlemcisi hesabı (PayPal ve Payza)

PTC Sitelerinde Önemli Hüküm ve Koşullar

İnternet üzerinden tanınmış herhangi bir işletme gibi, PTC siteleri de şartlarını yerine getirir ve herhangi birinin ihlali hesabın askıya alınmasına ve siteden men edilmesine neden olur.

Bu sitelere katıldıktan sonra, özellikle bu kurallara ve tüm kurallara uyduğunuzdan emin olun:

 1. Bilgisayar başına sadece bir hesap ve IP (Yinelenen / birden fazla hesap silinecek)
 2. Sadece doğrudan internet bağlantısı (Proxy, VPN, VPS veya paylaşılan bağlantıya izin verilmez

Hangi PTC Sitelerine Katılmalıyım?

ClixSense

ClixSense, şüphesiz internet üzerindeki en güvenilir PTC sitelerinden biridir. ClixSense’ten para kazanmanın çeşitli yolları vardır.

Yalnızca ClixSense üzerinde ciddi olarak çalışıyorsanız, bu web sitesinden 200 $ + kazanabilirsiniz.

Avantajları:

 • Günlük anketleri doldurarak kazanın.
 • Çeşitli görevler ve tekliflerle daha fazla kazanın.
 • Ortaklık programı aracılığıyla kazancınızı çarpın.
 • 10.00 Dolara Kadar Günlük Ödüller Kazanın
 • Payoneer veya Skrill ile Hızlı Ödeme.

ClixSense’e Şimdi Katılın

NeoBux

NeoBux size yüksek miktarda para kazanma şansı veriyor. Eğer aktifseniz ve sunduğu tüm kazanç yollarını kullanıyorsanız, sadece NeoBux’tan RS.100.000 veya daha fazla kazanabilirsiniz.

Herkes bunun üyelerine diğer tüm PTC sitelerinden daha yüksek bir ücret ödeyen PTC sitesi olduğunu ve NeoBux’un birkaç yıldır Alexa’da en iyi dereceye sahip PTC sitesi olduğunu biliyor.

Avantajları:

 • Anında ödemeler
 • Her gün bir çok ilan var.
 • Daha yüksek bir kazanç potansiyeli sunan birden fazla yükseltme
 • CrowdFlower Görevleri, Coin teklifleri ve Pollfish anketlerini tamamlayarak diğer PTC / GPT sitelerinden daha fazla para kazanın. Aynı çaba için daha fazla ödüyor.
 • Bir yükseltme için size hiçbir şey ödememe şansı veren tek PTC. Bir ödül olarak kazanabilir ve / veya Puan kazanıp yükseltme için takas edebilirsiniz.
 • 90,00 $ ‘a kadar günlük ödüller kazanın
 • Kiraladığınız ve yönlendirdiğiniz yönlendirmelerden kazanabilirsiniz.
 • Hemen NETELLER veya Skrill ile ödeme alın.

NeoBux’a Şimdi Katılın

PrizeRebel

Anket yaparak, farklı firmalardan gelen teklifleri doldurarak ve hatta çevrimiçi oyunlar oynayarak para kazanabilirsiniz. Raffles, Yarışmalar ve Şanslı Numaraları kazanarak para kazanmanın başka bir yolu var.

Daha fazla para istiyorsanız, o zaman PrizeRebel’i Facebook, WhatsApp ve diğer yollarla arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza götürebilir ve %20 hayat boyu kazanç elde edebilirsiniz.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir!  3B Tasarım ve Eskiz için 5 Mobil Uygulama

Para kazanırsınız ve her 100 jeton için 1 $ kazanırsınız. Kazançlarınızı PayPal, BitCoin veya hediye kartları ile alabilirsiniz.

PrizeRebel’e Şimdi Katılın

Paidverts

Paidverts, NeoBux ve ClixSense kadar eski olmasa da, yüksek ücretli PTC sitelerinden birinin güvenini hızla kazanıyor. Paidverts üzerinde çalışarak insanlar büyük gelir elde ediyor. Konsept diğer PTC sitelerinden daha farklı.

Ücretli Üyelere katıldığınızda, toplam 100 BAP Reklamı tıklatana kadar günlük 16 Bonus Reklam Puanı (BAP) veya Etkinleştirme seçeneğini tıklamanız gerekir. Ücretli reklamları yalnızca 100 BAP reklamını tıkladıktan sonra almaya başlayacaksınız.

Ücretli reklamların değeri, biriktirdiğiniz BAP tutarına bağlıdır. Bu yüzden olabildiğince BAP olsun.

Paidverts’e  Şimdi Katılın

InboxDollars

Bu, uluslararası üyeler için güvenilir başka sitelerdir, ancak ABD ve İngiltere’den iseniz, daha fazla anket ve teklif alacaksınız. InboxDollars’lardan kazanmanın çeşitli yolları vardır.

Günde 5-10 dakika çalışarak bu web sitesinden ayda 100 $ + dan fazla kazanan birçok kişi var.

ABD ve İngiltere’den insanlar , buradan gelen anketlere katılabilir. Başka bir ülkeden iseniz, yalnızca ClixSense ve Neobux’a odaklanın.

Bunlar, katılabileceğiniz, yüzlerce reklam ve diğer kazanç tekliflerini ve düzenli ödemeleri görüntülediğinizden emin olabileceğiniz en iyi PTC sitelerinden bazılarıdır. Tüm bu siteler, üyelerinden iyi geri bildirimler ile mükemmel bir ödeme geçmişine sahiptir.

InboxDollars’a Şimdi Katılın

PTC Gelirinizi Nasıl Artırırsınız?

PTC işi, evde aylık tonlarca nakit üretmenin en iyi yollarından biridir. Kaydolduktan sonra, hesabınız para almaya hak kazanır.

PTC siteleri, sadece reklamlara güveniyorsanız ve sizin altınızda hiç alt sıranız yoksa veya diğer mevcut gelir akışlarına katılmıyorsanız, çok düşük olan, reklam başına 0,001 ila 0,01 ABD doları ödersiniz.

“Acı yok, kazanç yok” dedikleri için bir düşünün, hiçbir şey yapmadan ücretsiz olarak nasıl para kazanabilirsiniz? Tabii ki, kazanmak için bazı işler yapmanız gerekir.

PTC sitelerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

i.) Her gün başarısız olmadan giriş yapın ve mevcut tüm reklamları görüntüleyin.

ii.) Günlük olarak aktif kalmak hesabınızı iyi durumda tutar ve daha fazla gelir elde eder.

iii.) Daha fazla reklam görüntülemek için aynı gün en az iki kez kontrol edin.

iv.) Her gün bu basit işe en az bir saat veya daha fazla zaman ayırır.

v.) Olabildiğince çok anket ve görev yapın. Kolay teklifleri tamamlayın.

vi.) Tarayıcınıza Reklam Uyarısı ve Eklentiyi kurun (yukarıda açıklandığı gibi).

vii.) Daha fazlasını yapmak için üyeliğinizi yükseltin. Güncellemeden önce en az 100 aktif yönlendirmenin olması tavsiye edilir.

PTC sitelerinden gerçek kâr gücünün devreye girdiği ve garantili başarının ana anahtarı olduğu için daha fazla para kazanmak için alt sıranızı oluşturun.

Makaleyi faydalı bulduysanız paylaşarak bize destek olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*